Masaż bańkami chińskimi – Białystok i okolice

Oferuję wyjątkowy masaż bańkami chińskimi w Białymstoku i jego okolicach. Bogate doświadczenie w wykonywanym przeze mnie zawodzie pozwala wdrażać różne ciekawe techniki masażu, w tym dalekowschodnią bańkę chińską.

Bańka chińska najczęściej występuje w postaci gumowej, czasami szklanej. Jest to narzędzie próżniowe, które ma na celu zassanie skóry w celu poprawy jej ukrwienia. Co prawda geneza tego zabiegu dotyczyła leczenia grypy i przeziębienia, mięśni oraz pleców, ale dzisiaj stosuje się go dodatkowo w celu uporania się z cellulitem lub rozstępami.

Jak wygląda ten zabieg? Przede wszystkim konieczne jest posiadanie bańki chińskiej, a także specjalnego olejku do ciała. Przed zabiegiem skóra powinna być czysta. Gumowe bańki przykłada się do nasmarowanego olejem ciała i naciska. Zazwyczaj sesja trwa około 20 minut. Ten rodzaj masażu może też niemało odprężyć. Zależnie od stosowanej techniki, po masażu mogą na skórze pojawiać się wybroczyny, które jednak wchłoną się po niedługim czasie.

Masaż bańkami chińskimi jest polecany szczególnie osobom chcącym przyspieszyć swój metabolizm, a także poprawić pracę układu krążenia. Technika ta jest zalecana także dla ludzi z bólami kręgosłupa i o sporym napięciu mięśniowym. Nie można zapominać też o tym, że masaż pomaga w usuwaniu szkodliwych toksyn z organizmu.

Bardzo ważne jest też to, iż na przykład masaż ud bańką chińską może pomóc pozbyć się cellulitu i działa podobnie, jak drenaż limfatyczny. Regularne korzystanie z takiego zabiegu może zwiększyć efekty. Zaleca się wykonanie kilkunastu sesji w odstępach około trzech dni.

Niestety, nie wszystkie osoby mogą skorzystać z tego zabiegu. Masaż bańkami chińskimi nie jest polecany osobom gorączkującym, cierpiącym z powodu nowotworów, kobietom w ciąży lub podczas menstruacji, ludziom z zakażeniami, seniorom powyżej 80. roku życia, chorym na hemofilię, mającym żylaki.

Z mojej oferty warto również skorzystać ze względu na wygodę. Działam na terenie Białegostoku i okolic i samodzielnie docieram do klientów, ponieważ domowe zacisze jest najbardziej komfortowym miejscem do wykonywania masażu dla osoby masowanej. To również niemała oszczędność czasu. Bogate doświadczenie pozwala mi w szybki sposób ocenić, czego oczekuje i potrzebuje dany klient, dzięki czemu jestem w stanie wdrażać odpowiednie techniki masażu. Masz jakieś pytania? Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy. Z chęcią rozjaśnię wszelkie kwestie i wspólnie wybierzemy dogodny termin masażu.